من معتقدم:

زندگی باکیفیت؛ به معنای ثروت و تجملات نیست! غافل نشوید و در لحظه مهمترین کار را با بهترین کیفیت انجام دهید تا از عمل به آن رضایت قلبی داشته باشید تا زمانی که پیمانه اندازه گیریتان بر مبنای پول و ثروت باشد هرگز برای خودتان زندگی نخواهید کرد! یادتان باشد برای داشتن یک زندگی با کیفیت باید تلاش کرد و از انجام کار ها لذت برد، بی شک پول و ثروت ثمری این کیفیت خواهد بود.

فاضل نجفی درگاه
Fazel Najafi Dargah

متولد 1365/10/14 فارغ التحصیل رشته مدیریت فناوری اطلاعات در مقطع کارشناسی از دانشگاه علمی کاربردی بلدالامین کرمان، مؤسس و مدیر عامل گروه فناوری اطلاعات پاساک، مؤسس مجموعه غذایی ویکی سیب و شتابدهنده چندین پروژه استارتآپ در زمینه فناوری اطلاعات و تجارت الکترونیک.
دوران کودکی و جوانی او در شهر اصفهان مهد علم و هنر ایران سپری شد. از همان دوران نوجوانی تلاش و پشتکار را دلیل موفقیت می دانست و بصورت خودآموز برای علایق خود کسب علم نمود، در سال 1375 با خرید اولین نسل کامپیوترهای خانگی ( IBM 486 ) در ایران، به دنیای تکنولوژی قدم برداشت. در سال 1381 پس از سال ها به زادگاه مادری شهر کرمان آمد.  تجربیات جوانی او در زمینه هک و امنیت باعث شد در سال 1382 اولین کارآفرینی خود را در زمینه امنت وب و خدمات هاستینگ با برند تجاری ” هاست ایرانی – ( پاساک ) ” در دنیای کوچیک آن زمان اینترنت ایران آغاز کند. سال ها تلاش برای کسب تجارب فنی و حمایت اساتید بزرگی همچون جناب مهندس محمد ایمان افراش و مهندس سعید عیسی زاده توانست درهای ورود به بازار های بزرگتر را برای او فرآهم سازد. او در سال 1392 گروه فناوری اطلاعات پاساک را رسما ایجاد و معرفی کرد. امروز گروه پاساک با مدیریت مهندس فاضل نجفی با بیش از 1000 مشتری وفادار به فعالیت خود در حوزه خدمات فناوری اطلاعات و تجارت الکترونیک ادامه می دهد.

آخرین مطالب بلاگ

حرکت معکوس

حرکت معکوس 1000 563 administrator

بد نیست بدانیم حال خوب از موفقیت های کوچک نیز بدست می آید، ما انسان هایی از جنس خواستن هستیم و برای رسیدن به داشته های بیشتر بعضی وقت ها…

اَبری می شوم

اَبری می شوم 1000 563 administrator

ابرها آموزگاران نمایش قدرت سایه در غروب نور هستند، ابرها دَستان پخش کننده نعمت های خدا هستند، واقعا ابرهای حجیم و سنگین به سبکی جابجایی در باد ها هستند، ابرها می توانند درس های…


:: پنجره های ارتباطی ::